Çamaşır makineniz H5 hata kodu veriyor ise izlemeniz gereken yolları sizlerle paylaşacağız. Bu sorunun meydana gelme sebeplerinden ilk örneği suların kiraçli olmasıdır. Her ne kadar basite alınsada ikinci sırada bozuk paralar yer alır. Sizlerin destek almadan kendi bünyenizde müdahale ediceğiniz işlemleride sizlerle paylaşıma sunacağız. 

İzlenilen yollara göre sizlerin ilk olarak Beko çamaşır makinenizin alt kısmındaki filitre kapağını açıp bakmak olucaktır. içinde herhangi bir cisme rastlarsanız dışarı çıkarın içinin temiz kalmasını sağlayın. Bunun dışında yapacağınız bir diğer işlem ise çamaşır makinenizin tahliye hortumunun takılı olduğu su giderini kontrol etmek olucaktır.

Bu işlemlerin ardından Beko Çamaşır Makinesi H5 arıza kodu alıyor iseniz sizin için en etkili çözüm yolu Antalya Arçelik Servisine ulaşmak olucaktır. Size en yakın bölge servisi ( muratpaşa beko servisi – kepez beko servisi – konyaaltı beko servisi – lara beko servisi – doğugarajı beko servisi ) gibi servislere ulaşabilmek için şu an bulunduğunuz websitenin iletişim bölümündeki numaraları aramanız yeterli olucaktır.

Bir Cevap Yazın