Beko Servisi olarak Kepez bölgenizde 1995 yılında sizlerin hizmetine çıkmaya başladı. Beko Servisi olarak sizlere sunduğumuz sınırısz hizmet ve kaliteli Servis portföyünü sizler için büyütüyor ve memnun müşteri kitlesini arttırmaya çalışıyoruz. Kepez bölgesinde oluşturduğumuz 7/24 açık olan çağrı merkezimiz ve Beko Servisi olarak sizlerin işlerini kolaylaştırmak için oluşturduğumuz Servis benimle uygulaması ile her an her gün ve her saat Servis durumunuzu, Servisdeki cihazınızı veya nerde olduklarını kolayca öğrenebilicek içlerinizi rahat tutucak akıllarınızda he rhangi bir sorun bırakmayacaksınız. Beko Servisi olarak Kepez bölgenizde nerdeyse 20 yılı devirmekle beraber sizlerin memnunuyet ve mutluluğunuzu sizlerle paylaşıyoruz.

Kepez bölgenizde oluşturduğumuz galoş projesi ve hijyene önem veren uzman Servis ekibimiz ile sizlerin beyaz eşyada oluşan sorunlarınıza anında çözüm bulmak için Beko Servisi olarak sizler için çalışıyoruz. Beko Servisi Kepez bölgenizde olan tüm ev ve iş yerlerinizde ürünleri ücretsiz değiştirme veya ücretsiz 1 yıl garanti kapsamı sunuyor. Beko olarak her gün yenilenen ve sizler için ileir teknoloji kullanarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile teknolojinin güzelliklerini her an yanınızda taşıyacaksınız. Kepez bölgeniz için sağladığımız Servis bardoku ile evlerinize gelen teknisyenlerden emin oluyor ve içleirnizi rahat ettiriyoruz.

Beko Servisi sizlere sunduğu 24 saat çağrı merkezi ile sınırları aşıyor ve her türlü sorunlarınıza çözüm arıyoruz. Beko Servisi Kepez için kurduğumuz ücretsiz arıza tespiti ile işleirnizi daha çok kolaylaştırıyoruz. Beko Çamaşır Makinası, Beko Bulaşık Makinaısi Beko Buzdolabınızdaki sorunu veya arızası ne olursa olsun yardım veya çözüm için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın