Konyaaltı Beko servisi olarak 1996 yılından bu yana  Beko Konyaaltı ilçesinde sizlere hizmet vererek siz müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Beko servisiKonyaltı ilçesinde Beko servisi olarak günden güne büyüyen hizmet kalitemiz ve profesyonel servis ekibimiz ile haftanın 6 günü sizlere hizmet veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. "Konyaaltı Ariston servisi" denilince akla ilk olarak profesyonel anlayış ve profesyonel hizmet geliyor. Beko Servisi Konyaaltı ilçesinde Beko servisi olarak hijyen prensiplerini uygulayan tek Beko servis olarak hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Konyaaltı Beko servisi galoş projesi ile servis hizmeti vererek müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Beko teknik servisiKonyaaltı ilçesinde ve semtlerinde geçerli online randevu sistemi ve teknisyen ekibimizin barkod okuma sistemini kullanarak sizlere yenilenen teknolojiyi tanıtıyor. Konyaaltı Beko servisi tarafından alacağınız tüm servis hizmetleri 1 yıl ücretsiz olarak garanti kapsamında olmakla beraber arızanın tekrarlanması durumunda da gerekirse ücret iadeniz koşulsuz ve şartsız yerine getiriliyor.

Beko servisi Konyaaltı ilçesinde bulunan tüm Beko markası kullanan tüm müşterilerimize, Beko Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi vb. beyaz eşya ürünlerinizde oluşabilecek tüm sorunlarla ilgili ekibimiz haftanın 6 günü sizlere hizmet vermektedir. Beko Çamaşır Makinenizde su almama, yıkamama, sıkmama ve diğer arızalarda bizimle irtibata geçebilirsiniz.Beko Buzdolabınızda soğutma problemi yaşıyorsanız çözüm için doğru adrestesiniz.Beko Bulaşık Makinenizde su alma, su boşaltmama, temiz yıkamama ve ıslak bırakma gibi sorunlarınızda bizlerle  24 saat irtibat kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın